Parko g. 21, Vilnius. Priėmimo-skubios pagalbos skyrius: +370 5 267 18 40

Registracija internetu
  • English

Parko g. 21, Vilnius. Tel: +370 5 267 18 40

Registracija internetu
  • English

Priėmimo-skubios pagalbos skyrius

Vadovo vardas ir pavardė – Gražina Kavalnienė

Priėmimo skyrius dirba visą parą.

PRIĖMIMO SKYRIAUS FUNKCIJOS:

  • pacientų priėmimas į Respublikinę Vilniaus Psichiatrijos ligoninę pagal siuntimus ir medicinines indikacijas bet kuriuo paros metu.
  • pacientų, turinčių psichiatrinių problemų, konsultavimas ir gydymo rekomendacijos visą parą.
  • pacientų nukreipimas pagal indikacijas aukštesnio lygio konsultacijai į RVPL klinikinių konsultacijų skyrių darbo valandomis.
  • pilnos informacijos suteikimas apie šioje ligoninėje teikiamas nemokamas būtinosios pagalbos paslaugas ir mokamas paslaugas bei jų įkainius.
  • pacientų supažindinimas su stacionarizavimo tvarka, gydymosi sąlygomis, teikiamomis paslaugomis.
  • pacientų supažindinimas su teisės aktais, reglamentuojančiais asmens teises ir laisves, bei teisių ir laisvių apribojimo teisiniais aspektais.

Esant indikacijoms atliekamas elektrokardiografinis tyrimas, testavimas dėl narkotikų naudojimo ir gliukozės kiekio kraujo serume nustatymas visą parą.

Priėmimo skyriaus budintis psichiatras pagal indikacijas gali nukreipti hospitalizuojamus pacientus į 17 ligoninės psichiatrinių skyrių, iš kurių 8 yra specializuoti:

Kiti skyriai yra teritoriniai-psichiatriniai.

Priėmimo skyriaus darbo principas:

KIEKVIENAM BESIKREIPIANČIAM ŽMOGUI, TURINČIAM PSICHOLOGINIŲ AR PSICHIATRINIŲ PROBLEMŲ, SUTEIKIAMA KVALIFIKUOTA IR NEMOKAMA PSICHIATRO KONSULTACIJA IR REIKIAMA INFORMACIJA VISĄ PARĄ.

 


RVPL teikiamos mokamos sveikatos priežiūros paslaugos pacientams, neatskleidžiant asmens tapatybės, sergantiems šiais sutrikimais:
1. Psichikos ir elgesio sutrikimai vartojant psichoaktyvias medžiagas, abstinencijos būklės (paslauga teikiama Ūmių alkoholinių psichozių skyriuje);
2. Įpročių ir potraukių sutrikimai (paslauga teikiama psichiatrijos skyriuose).

 

Dėl šių paslaugų teikimo kreiptis į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių darbo dienomis nuo 8 iki 16 val.