Parko g. 21, Vilnius. Priėmimo-skubios pagalbos skyrius: +370 5 267 18 40

Registracija internetu
  • English

Parko g. 21, Vilnius. Tel: +370 5 267 18 40

Registracija internetu
  • English

Priėmimo-skubios pagalbos skyrius

Vadovo vardas ir pavardė – Gražina Kavalnienė

Priėmimo skyrius dirba visą parą.

PRIĖMIMO SKYRIUS:

  • priima pacientus į Respublikinę Vilniaus psichiatrijos ligoninę esant medicininėms indikacijoms ir su siuntimu bet kuriuo paros metu.
  • pacientus, turinčius psichikos sveikatos problemų, konsultuoja ir teikia gydymo rekomendacijas (visą parą).
  • nukreipia pacientus pagal indikacijas aukštesnio lygio konsultacijai į RVPL klinikinių konsultacijų skyrių (dirba nustatytomis darbo valandomis).
  • suteikia išsamią informaciją apie šioje ligoninėje nemokamai teikiamas būtinosios pagalbos paslaugas ir papildomas (kai viršija būtinosios pagalbos apimtį) mokamas paslaugas bei jų įkainius.
  • supažindina pacientus su stacionarizavimo tvarka, gydymosi sąlygomis, teikiamomis paslaugomis.
  • supažindina pacientus su teisės aktais, reglamentuojančiais asmens teises ir laisves, bei teisių ir laisvių apribojimo teisiniais aspektais.

Esant indikacijoms atliekamas elektrokardiografinis tyrimas, testavimas dėl narkotikų naudojimo ir nustatomas gliukozės kiekis kraujo serume  (visą parą).

Priėmimo skyriaus budintis psichiatras pagal indikacijas hospitalizuojamus pacientus nukreipia į ligoninės psichiatrinius skyrius, iš kurių 8 yra specializuoti:

Priėmimo skyriaus darbo principas:

KIEKVIENAM BESIKREIPIANČIAM ŽMOGUI, TURINČIAM PSICHOLOGINIŲ AR PSICHIATRINIŲ PROBLEMŲ, SUTEIKIAMA KVALIFIKUOTA IR NEMOKAMA PSICHIATRO KONSULTACIJA IR REIKALINGA INFORMACIJA VISĄ PARĄ.

 


RVPL teikiamos mokamos sveikatos priežiūros paslaugos pacientams, neatskleidžiant asmens tapatybės, sergantiems šiais sutrikimais:
1. Psichikos ir elgesio sutrikimai, vartojant psichoaktyvias medžiagas, esant abstinencijos būklės (paslauga teikiama Ūmių alkoholinių psichozių skyriuje);
2. Įpročių ir potraukių sutrikimai (paslauga teikiama psichiatrijos skyriuose).

Dėl šių paslaugų teikimo kreiptis į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių darbo dienomis nuo 8 iki 16 val.