Parko g. 21, Vilnius. Priėmimo-skubios pagalbos skyrius: +370 5 267 18 40

Registracija internetu
  • English

Parko g. 21, Vilnius. Tel: +370 5 267 18 40

Registracija internetu
  • English

7 skyrius

Telefonas 05 267 28 29

Skyriaus vedėja – gyd. Greta Grigentytė

7-ajame ligoninės skyriuje teikiama pagalba patiriantiems ankstyvuosius psichozės epizodus, sergantiems depresija, priklausomybėmis, asmenybės sutrikimais ir kt.

Po remonto duris atvėrusiame skyriuje pacientų laukia dėmesinga, profesionali ir šiltu rūpesčiu apgaubta aplinka. Skyriuje yra dar daugiau privatumo, ramybės kambarys, laisvalaikio erdvė, susitikimų kambarys.

Pacientų dienotvarkėje – mankštos, ergoterapijos ir kūrybiniai užsiėmimai, kognityvinių funkcijų lavinimas, autogeninė treniruotė, paskaitos ir paskirtos medikamentinio ir nemedikamentinio gydymo procedūros.  Esant gretutiniams susirgimams, konsultuoja kitų specialybių gydytojai (chirurgas, LOR, kt.).

Itin daug dėmesio skyriuje teikiama ankstyvųju psichozės epizodų gydymui. Psichozė – tai ne diagnozė, o simptomų derinys, nurodantis, kad pacientui nustatyta haliucinacijų, kliedesių ar tam tikrų elgesio sutrikimų, apimančių šizofreniją, ūmią trumpalaikę psichozę, narkotinių medžiagų sukeltą psichozę, afektinę psichozę, šizoafektinį sutrikimą, nuolatinį kliedesinį sutrikimą ar fizinės ligos sukeltą psichozę. Daugiau apie psichozę skaitykite čia.

Skyriuje dirba kvalifikuoti gydytojai psichiatrai. Jie nuolat tobulina kvalifikaciją, rūpinasi naujienų diegimu psichiatrijoje. Paslaugų kokybe rūpinasi rūpestingų slaugytojų komanda.

Ramybės kambarys