Tyrimai

LABORATORINĖ DIAGNOSTIKA

Laboratorinė diagnostika – labai svarbus įrankis norint nustatyti tikslią diagnozę. Tai ypač aktualu psichiatrijoje, kur tie patys simptomai dažnai reiškia skirtingus sutrikimus. Siekiant detalius atsakymus gauti kiek įmanoma greičiau, RVPL laboratorija veikia visą parą, septynias dienas per savaitę.

Šiuo metu tai pati didžiausia bei plačiausią tyrimų spektrą siūlanti laboratorija Vilniaus regione. Paslaugos teikiamos ne tik RVPL pacientams, bet ir pageidaujantiems profilaktiškai (be gydytojo siuntimo) atlikti mokamus laboratorinius tyrimus. 2019 m. vasarą laboratorija perkelta į naujas funkcionalias patalpas, taip optimizuojant iki 80000 tyrimų per metus atliekančios komandos darbą.

PLAČIAU APIE KLINIKINĖJE LABORATORIJOJE TAIKOMUS TYRIMUS SKAITYKITE ČIA

 

TOMOGRAFINIAI TYRIMAI

Šio tyrimo pagalba greitai ir tiksliai nustatomi galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, įvairių traumų sukelti pakitimai, širdies ir kraujagyslių ligos, įgimta ar įgyta stuburo patologija, vidaus organų būklė, ankstyvų stadijų vidaus organų navikai ir jų išplitimas (metastazės), plaučių, kaulų ir daugelio kitų organų ligos.

Psichiatrijoje tyrimas labai svarbus tikslinant sutrikimo kilmę: pavyzdžiui, situacijoje, kai norime išsiaiškinti ar jį sukėlė trauma, ar galima psichikos liga.

Šiuo metu eilės tyrimams nėra. Pacientams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir turintiems Nr. 027/a formos siuntimą (pagal LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymą Nr. V–636, 2008 06 28), priemokos netaikomos, už kontrastinį preparatą papildomai mokėti nereikia.

Pageidaujantys atlikti tyrimus gali registruotis tel. (8 5) 267 19 00 darbo dienomis nuo 8 iki 16 val.

 

TRANSKRANIJINĖ MAGNETINĖ STIMULIACIJA (TMS)

Tai ypač modernus, neinvazinis, beskausmis  metodas, naudojamas nervų sistemos ligų diagnostikai bei gydymui. TMS leidžia kryptingai stebėti ir pakeisti smegenų veiklą, nepaliekant ilgalaikių neigiamų komplikacijų.  Dažniausiai naudojamas atsparios depresijos, šizofrenijos, lėtinio skausmo,  bipolinių sutrikimų, manijos epizodų gydymui.