Laboratoriniai ir TMS tyrimai

LABORATORINĖ DIAGNOSTIKA

Laboratorinė diagnostika – labai svarbus įrankis norint nustatyti tikslią diagnozę. Tai ypač aktualu psichiatrijoje, kur tie patys simptomai dažnai reiškia skirtingus sutrikimus. Siekiant detalius atsakymus gauti kiek įmanoma greičiau, RVPL laboratorija veikia visą parą, septynias dienas per savaitę.

Šiuo metu tai pati didžiausia bei plačiausią tyrimų spektrą siūlanti laboratorija Vilniaus regione. Paslaugos teikiamos ne tik RVPL pacientams, bet ir pageidaujantiems profilaktiškai (be gydytojo siuntimo) atlikti mokamus laboratorinius tyrimus. 2019 m. vasarą laboratorija perkelta į naujas funkcionalias patalpas, taip optimizuojant iki 80000 tyrimų per metus atliekančios komandos darbą.

Laboratoriniai  (hematologiniai, biocheminiai ir imunologiniai, bendri klinikiniai) tyrimai atliekami ir ne tik RVPL pacientams. Siūlome vienas patraukliausių kainų Vilniuje. Kraujo tyrimų sąrašą ir kainas rasite čla: kraujo tyrimai.Laboratoriniai tyrimai_mokami

PLAČIAU APIE KLINIKINĖJE LABORATORIJOJE TAIKOMUS TYRIMUS SKAITYKITE ČIA

 

TRANSKRANIJINĖ MAGNETINĖ STIMULIACIJA (TMS)

Tai ypač modernus, neinvazinis, beskausmis  metodas, naudojamas nervų sistemos ligų diagnostikai bei gydymui. TMS leidžia kryptingai stebėti ir pakeisti smegenų veiklą, nepaliekant ilgalaikių neigiamų komplikacijų.  Dažniausiai naudojamas atsparios depresijos, šizofrenijos, lėtinio skausmo,  bipolinių sutrikimų, manijos epizodų gydymui.