Laboratoriniai tyrimai ir TMS

LABORATORINĖ DIAGNOSTIKA

Laboratorinė diagnostika – labai svarbus įrankis norint nustatyti tikslią diagnozę. Tai ypač aktualu psichiatrijoje, kur tie patys simptomai gali reikšti skirtingus sutrikimus. Tikslius atsakymus svarbu gauti kiek įmanoma greičiau, todėl RVPL laboratorija veikia visą parą, septynias dienas per savaitę.

Šiuo metu tai pati didžiausia bei plačiausią tyrimų spektrą palankiomis kainomis siūlanti laboratorija Vilniaus regione. Paslaugos teikiamos ne tik RVPL pacientams, bet ir pageidaujantiems profilaktiškai (be gydytojo siuntimo) atlikti mokamus laboratorinius tyrimus. 2019 m. vasarą laboratorija perkelta į naujas funkcionalias patalpas, taip optimizuojant iki 80000 tyrimų per metus atliekančios komandos darbą.

Laboratoriniai  (hematologiniai, biocheminiai, imunologiniai ir bendri klinikiniai) tyrimai atliekami ne tik RVPL pacientams. Siūlome patrauklias kainas. Kraujo tyrimų sąrašą ir kainas rasite čia: kraujo tyrimai, Laboratoriniai tyrimai_mokami

PLAČIAU APIE KLINIKINĖJE LABORATORIJOJE ATLIEKAMUS TYRIMUS SKAITYKITE ČIA

 

TRANSKRANIJINĖ MAGNETINĖ STIMULIACIJA (TMS)

Tai ypač modernus, neinvazinis, beskausmis  metodas, naudojamas nervų sistemos ligų diagnostikai bei gydymui. TMS leidžia kryptingai stebėti ir pakeisti smegenų veiklą, nepaliekant ilgalaikių neigiamų komplikacijų.  Dažniausiai naudojamas atsparios depresijos, šizofrenijos, lėtinio skausmo,  bipolinių sutrikimų, manijos epizodų gydymui.