Ligos ir gydymas

Ligoninėje teikiamos paslaugos visais ligos periodais: tiek pirmą kartą pasireiškus simptomams ir siekiant nustatyti tikslią diagnozę, tiek norint sugrįžti į pilnavertį gyvenimą po jau pažengusios ligos ar esant jos atkryčiams.

Siekiant maksimalių rezultatų gali būti derinami skirtingi gydymo metodai:

NEMEDIKAMENTINIAI:

TMS –  Transkranijinė magnetinė stimuliacija taikoma psichikos ir elgesio sutrikimams, kuriuos gydant neuroleptikais ir antidepresantais nepasiekiamas pageidaujamas efektas. Tai ypač modernus metodas, turintis priešdepresinį, priešpsichozinį, skausmą mažinantį poveikį, terapiškai veikiantis šizofrenijos  simptomus.

EIT – Elektros impulsų terapija taikoma, esant sunkiam depresijos sutrikimui, kai yra kontraindikacijų farmakoterapijai arba kai kitos terapijos rūšys nėra pakankamai efektyvios. Tai neskausminga ir saugi gydymo praktika, taikoma visame pasaulyje.

Psichoterapinis – muzikos, dailės, judesio ar kitokia terapija. Taikomi metodai priklauso nuo besikreipiančių asmenų poreikių ir specialistų teorinės orientacijos. Individualiai ar grupėse apmokoma atsipalaidavimo technikų, lavinami (atstatomi) bendravimo įgūdžiai.

Šeimos konsultavimas – gydymo programa ir sveikimo motyvacijos formavimas priklausomybės ligos atvejais.

Psichosocialinė reabilitacija – suderintų psichologinių, auklėjimo, medicininių bei visuomeninių priemonių sistema, suteikianti ligoniams galimybę vėl sugrįžti į kokybišką gyvenimą.

MEDIKAMENTINIS:

Esant neišvengiamam poreikiui gali būti skiriami įvairūs šių vaistų grupių medikamentai, jų vartojimas žymimas specialioje lentoje, tai garantuoja itin tikslų skirtų vaistų vartojimą tik pagal būtinąjį poreikį.

Daugiau informacijos rasite čia: RVPL paslaugų sąrašas

JEIGU DOMINA KONSULTACIJA, PLAČIAU SKAITYKITE ČIA.

JEIGU TURITE SIUNTIMĄ ARBA SKUBIU ATVEJU SKAITYKITE ČIA.