Ligos diagnostika ir priežiūra

Ligoninėje teikiamos paslaugos visais įmanomais ligos periodais: tiek pirmą kartą pasireiškus simptomams ir siekiant nustatyti tikslią diagnozę, tiek norint sugrįžti į pilnavertį gyvenimą po jau pažengusios ligos ar esant jos atkričiams.

Siekiant maksimalių rezultatų gali būti derinami skirtingi gydymo metodai:

NEMEDIKAMENTINIAI:

TMS. Transkranijinė magnetinė stimuliacija taikoma psichikos ir elgesio sutrikimams, kuriuos gydant neuroleptikais ir antidepresantais nepasiekiamas pageidaujamas efektas. Tai ypač modernus metodas turintis priešdepresinį, priešpsichozinį, skausmą mažinantį poveikį, terapiškai veikiantis šizofrenijos negatyvius simptomus.

EIT. Elektros impulsų terapija taikoma esant sunkiam depresijos sutrikimui, kai yra kontraindikacijų farmakoterapijai arba kai kitos terapijos rūšys nėra pakankamai efektyvios. Šiandien tai visiškai neskausminga ir saugi praktika taikoma visame pasaulyje.

Psichoterapinis. Muzikos, dailės, judesio ar kitokia terapija. Taikomi metodai priklauso nuo besikreipiančių asmenų poreikių ir specialistų teorinės orientacijos. Individualiai ar grupėse apmokoma atsipalaidavimo technikų, lavinami (atstatomi) bendravimo įgūdžiai.

Šeimos konsultavimas. Gydymo programa ir sveikimo motyvacijos formavimas priklausomybės ligos atvejais.

Psichosocialinė reabilitacija. Suderintų psichologinių, auklėjimo, medicininių bei visuomeninių priemonių sistema, suteikianti ligoniams galimybę vėl sugrįžti į kokybišką gyvenimą.

MEDIKAMENTINIS:

Esant neišvengiamam poreikiui gali būti skiriami įvairūs šių vaistų grupių medikamentai: neuroleptikai, antidepresantai, trankviliantai, nootropai, smegenų degeneraciją mažinantys vaistai, simptominis gydymas. Medikamentų vartojimas žymimas specialioje lentoje, kuri garantuoja itin tikslų jų vartojimą tik pagal būtinąjį poreikį.

Daugiau informacijos rasite čia: RVPL paslaugų sąrašas

 

JEIGU DOMINA KONSULTACIJA, PLAČIAU SKAITYKITE ČIA.

JEIGU TURITE SIUNTIMĄ ARBA SKUBŲ ATVEJĮ SKAITYKITE ČIA.