Toliau auga pacientų pasitenkinimas suteiktomis paslaugomis

„Gerai“ arba „labai gerai“ – taip daugelį suteiktų paslaugų šiais metais įvertino Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės pacientai. Pacientų apklausos duomenimis, jau du metus (nuo 2019 m.), vertinimai nuosekliai kyla. Geriausiai paskutiniais šių metų mėnesiais vertintas saugumo jausmas (4,5 balo iš 5), taip pat priėmimas, personalo pacientui skirtas laikas  bei gydymas ir paslaugos  bendrai (4,4 balo iš 5).

„Tokio augimo priežasčių gali būti keletas. Visų pirma, tai nuoseklus darbas su personalu.  Šiuo metu ligoninėje įgyvendiname etapą „Misija – arčiau paciento“, kurio metu siekiame ne tik nuolatos apmokyti darbuotojus pagal naujausias praktikas, bet ir optimizuoti jų laiką, laisvas akimirkas papildomai skiriant pacientams. Kita priežastis gali būti dėl pandemijos sumažėjęs pacientų srautas, o kartu – ir darbuotojų apkrova, tačiau tai galėjo paveikti tik kelis mėnesius, o augimas matomas visus du metus“, – sako ligoninės vadovas prof. dr. Arūnas Germanavičius.

Ligoninės vadovo patarėjo Dano Bakšos teigimu, kylanti paslaugų kokybė gali būti susijusi ir su  sparčiu darbo užmokesčio augimu: kai kuriems ligoninės specialistams jis augo net du kartus.