Atnaujintas ambulatorinių paslaugų teikimas

 Informuojame, kad remdamiesi Sveikatos apsaugos ministro įsakymu bei įvertinę epidemiologinę situaciją nuo birželio 8 d. atnaujinome ambulatorinių paslaugų teikimą bei dienos stacionaro veiklą.

PRIĖMIMO TVARKA SIEKIANT TĘSTI COVID-19 PREVENCIJĄ :

– Registracijos telefonu metu pacientai apklausiami dėl COVID-19 rizikos. (Jei paciento būklė stabili, jis gali būti nukreipiamas nuotolinei konsultacijai).

– Pacientui nurodomas konkretus priėmimo laikas – labai prašome jo laikytis, nes būsite įleistas ne anksčiau nei 10 min. iki Jūsų vizito laiko.

– Atvykus į priėmimą taip pat vyksta prevencinė apklausa, temperatūros matavimas. Pacientas privalo būti vienas (išskyrus atvejus, kai būtinas lydintis asmuo, tokioje situacijoje vyksta ir lydinčiojo patikra).

– Atvykdamas pacientas privalo dėvėti kaukę.

– Pacientų lankymas vyksta tik su išankstine registracija. Skyrių kontaktus registracijai rasite čia: https://rvpl.lt/struktura-ir-kontaktai/skyriai/

– Siekiant, kad nesusidarytų laukimo eilės ligoninės viduje, prie priėmimo – skubios pagalbos skyriaus pastatytos palapinės pritaikytos pacientų laukimui.

Esame laimingi, kad vėl galime Jums padėti