Priėmimo tvarka

Priėmimo tvarka

 

Tiek gavus siuntimą, tiek esant skubiam atvejui pirmiausia reikia atvykti į priėmimo skyrių .

Skyriuje visą parą budintis psichiatras pagal indikacijas gali nukreipti į vieną iš 17 ligoninės skyrių, iš kurių 8 yra specializuoti:

Priėmimo ir skubios pagalbos skyrius,
Reanimacijos ir intensyvios terapijos,
Ūmių alkoholinių psichozių,
Gerontopsichiatrijos (moterų),
Alzheimerio ligos ir somatopsichiatrijos,
Universitetinis vaikų ir paauglių,
Universitetinis,
Ūmių psichikos sutrikimų,

PRIĖMIMO METU:

  • Suteikiama būtinoji medicinos pagalba;
  • Pacientas supažindinamas su teikiamomis paslaugomis, gydymosi sąlygomis, stacionarizavimo tvarka (jeigu yra poreikis);
  • Pacientas supažindinamas su teisės aktais, reglamentuojančiais asmens teises ir laisves, bei teisių ir laisvių apribojimo teisiniais aspektais;
  • Esant indikacijoms gali būti atliekamas elektrokardiografinis tyrimas, testavimas dėl narkotikų naudojimo ir gliukozės kiekio kraujo serume nustatymas.

HOSPITALIZACIJOS METU PACIENTAS PRIVALO TURĖTI:

  • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  • Pensininko ar invalido pažymėjimą, darbo biržos registravimo pažymą, kompensuojamųjų vaistų pasą, jeigu buvo išrašomi lengvatiniai receptai;
  • Psichiatro siuntimą stacionariniam gydymui;
  • Esant būtinosios medicininės pagalbos indikacijoms, pacientai hospitalizuojami be siuntimo.

Priėmimo skyriaus tel. nr.  +370 5 267 18 40

 

SVARBU: PRIĖMIMO TVARKOS POKYČIAI VYKDANT COVID – 19 prevenciją:

– Registracijos telefonu metu pacientai apklausiami dėl COVID-19 rizikos. (Jei paciento būklė stabili, jis gali būti nukreipiamas nuotolinei konsultacijai).

– Pacientui nurodomas konkretus priėmimo laikas – labai prašome jo laikytis, nes būsite įleistas ne anksčiau nei 10 min. iki Jūsų vizito laiko.

– Atvykus į priėmimą taip pat vyksta prevencinė apklausa, temperatūros matavimas. Pacientas privalo būti vienas (išskyrus atvejus, kai būtinas lydintis asmuo, tokioje situacijoje vyksta ir lydinčiojo patikra).

– Atvykdamas pacientas privalo dėvėti kaukę.

– Siekiant, kad nesusidarytų laukimo eilės ligoninės viduje, prie priėmimo – skubios pagalbos skyriaus pastatytos palapinės pritaikytos pacientų laukimui.

 

Adresas: Parko g. 21, Vilnius (patekę į ligoninės teritoriją vadovaukitės nuorodomis ir ieškokite įėjimo dešinėje).  Esant būtinybei privažiuoti prie skyriaus, skambinkite ant užtvaro nurodytu telefonu.