Parko g. 21, Vilnius. Priėmimo-skubios pagalbos skyrius: +370 5 267 18 40

Registracija internetu
  • English

Parko g. 21, Vilnius. Tel: +370 5 267 18 40

Registracija internetu
  • English

Apie mus

TOBULĖJIMAS – INTEGRALUMAS – SKAIDRUMAS

 

Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė (RVPL) – didžiausia ir plačiausią paslaugų spektrą teikianti psichikos sveikatos priežiūros įstaiga Lietuvoje. Ligoninėje dirba virš 600 darbuotojų, kasmet profesionali pagalba suteikiama daugiau nei 7 tūkst. pacientų.

Nuo skubiosios pagalbos iki reabilitacijos, nuo vaikų psichiatrijos iki įvairių demencijų gydymo, nuo konsultacijų iki išsamaus sveikimo plano – profesionali pagalba teikiama visą parą, septynias dienas per savaitę.

Siekdami optimizuoti rezultatus, nuolatos tobuliname gydymo procesus: vadovaujamės pasauline praktika,  akademine patirtimi bei vadybine LEAN sistema.  Šiuo metu  taip pat vykdome etapą „Misija – arčiau paciento“ – taip siekiame, kad personalas galėtų kuo daugiau laiko skirti asmeniniam bendravimui su ligoniais.

Atsižvelgę į šiuolaikinės psichiatrijos tendencijas, stengiamės iki minimumo sumažinti sergančiųjų suvaržymą, kuo labiau įtraukti į gydymo procesą paciento artimuosius, skatinti pacientų savarankiškumą, padėti prisitaikyti visuomenėje ir užvėrus ligoninės duris gyventi kiek įmanoma visavertį gyvenimą.

TAI ĮDOMU:

Ligoninė yra ne tik didžiausia, bet ir pati seniausia Lietuvoje: autentišką 1902 m. statytą kompleksą supa jaukus istorinis parkas, visai netoliese – Švč. Mergelės Marijos Taikos Karalienės bažnyčia. Žvelgiant į ligoninę iš viršaus, galima pastebėti ambicingą architekto užmojį – ligoninė savo forma primena dvigalvio erelio simbolį.