9001 sert copy

new 2

NorkausPlakatasPaliesiusSMALLRugpjūčio 14 d. 14 val. 30 min. kviečiame į fotografo Mindaugo Norkaus foto parodos AKIMIRKOS atidarymą Galerijoje PSI.

Parodoje pristatomi 42 portretai. Juose – nuo 1975 metų iki šių dienų užfiksuoti žymiausi mūsų šalies kultūros ir meno veikėjai – aktoriai, režisieriai, rašytojai, dailininkai, kompozitoriai. Tai jų gyvenimo akimirkos, užfiksuotos ir per daugelį metų išsaugotos fotografo Mindaugo Norkaus.

Apie šią parodą M. Norkus sako: „Tai mano gyvenimo akimirkos – daug metų dirbant Lietuvos televizijoje ir Lietuvos kino studijoje, teko bendrauti su žymiais Lietuvos kultūros ir meno veikėjais, lankytis knygų mugėse. Visada turėdavau šalia savo geriausią draugą fotoaparatą... Stengdavausi įvairiose situacijose užfiksuoti fotojuostelėje šalia esančius žmones. Kartais padarytas fotokadras nepatikdavo, bet... sugrįžti į tą akimirką jau neįmanoma... Žmonės, kurių veidus išsaugojo mano fotojuostelė, neįkainojami Lietuvos kultūros deimantai. Sustabdyti laiką, išsaugoti amžinybei tai, ką negailestingas laikas iš mūsų kiekvieną sekundę atima – pati prasmingiausia žmogaus su kamera misija.

Laikyti nuotraukas tik savo prisiminimams būtų didelis praradimas, todėl autorius rengia parodas, kuriose turime didžiulį malonumą „susitikti“ žmones, kuriuos daugelis gerai pažinojome, mėgavomės jų kūryba.

Mindaugo foto portretuose atsispindi labai daug – laikmetis, žmonių charakteriai, nuotaikos. Daugelio, kuriuos įamžino fotografas, jau nebėra tarp gyvųjų, o išlikusios nuotraukos leidžia juos dar ir dar kartą susitikti, pažinti ir pamatyti tą kitą, nematomą, tik draugams atveriamą asmenybės pusę.

Maloniai kviečiame į parodą, kuri veiks iki spalio 5 d. Galerija PSI veikia darbo dienomis 8-16 val. RVPL administracinio pastato III a., Parko g. 21, Vilnius.

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

GRĮŽTI Į VIRŠŲ