9001 sert copy

new 2

TPTPA2018reklamjuoste

š. m. gegužės 17-18 dienomis, Klaipėdoje, vyko tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Teismo psichiatrijos ir teismo psichologijos aktualijos 2018: teorijos ir praktikos vienovė". Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė yra viena iš šios konferencijos organizatorių.

 

 

Šioje konferencijoje buvo skirta daug dėmesio apžvelgti psichiatrijos mokslo naujienas tiek teoriniu, tiek ir praktiniu aspektu. Konferencijos metu bubo skaitomi pranešimai, kuriuose aptariami smegenų stimuliacijos metodai, skirti mažinti impulsyvumui, telepsichiatrijos naudojimas psichikos sveikatos priežiūroje, psichikos sutrikimų simuliacijos įvertinimas, neuropsichiatrijos ir psichopatijos sąsajos, aleksitimijos ir priklausomybių ryšys, kognityvinės disfunkcijos įvertinimas, įtaigumo reikšmė, atliekant psichologinius tyrimus, tėvystės įgūdžių įvertinimas. Dalis pranešimų buvo skirti šizofrenijos spektro sutrikimų dinamikai, nukentėjusiųjų nuo seksualinės prievartos mažamečių, nusikaltusių asmenų psichikos sveikatos įvertinimo ir priverstinio gydymo klausimams.

Manome, kad konferencijos pranešimai buvo įdomūs bendrosios praktikos psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, psichologams bei socialiniams darbuotojams, dirbantiems su psichikos sutrikimų turinčiais asmenimis.

Diskusijų metų buvo galimybė aptarti jums rūpimus klausimus su užsienio specialistais iš Jungtinės Karalystės, Danijos, Latvijos, Baltarusijos.

Plačiau >>>

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

GRĮŽTI Į VIRŠŲ