9001 sert copy

new 2

sparnaiSpalio 10 d. Anykščių kultūros centre surengta pirmoji Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų mėgėjų meno šventė „Muzikos sparnu".
Šios šventės iniciatoriai – Anykščių rajono ligoninės vyriausiasis gydytojas Dalis Vaiginas ir Anykščių kultūros centro darbuotojai.


Prieš šį renginį šventės dalyviams ir juos lydintiems kolegoms surengta ekskursija po Lajų taką.
Renginyje dalyvavo 10 kolektyvų iš didžiųjų medicinos įstaigų – iš Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, Kauno klinikų du kolektyvai: choras „Kanklės" ir moterų ansamblis „Kolegės", Kauno Kalniečių poliklinikos moterų ansamblis, medikai iš įvairių Vilniaus, Plungės bei Radviliškio gydymo įstaigų.

DSC05989 DSC06002
DSC06020 DSC06037
DSC06037 DSC06054
DSC06067


Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės neseniai susibūrusį ansamblį sudaro tik penki nariai: direktorius V. Mačiulis, meno vadovas J. Miseliūnas, Informacinių technologijų skyriaus vedėja R. Pilkauskienė, Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjas R. Kaukėnas bei psichiatras G. Gerulskis. Ir nors ansamblis nedidelis, bet profesionaliai ir nuotaikingai atlikęs tris kūrinius, tiesiog pavergė klausytojų širdis.
Medikai labai kūrybingi ir muzikalūs žmonės. Tačiau per vėlai sužinojo apie renginį ir tik patys organizuočiausi suskubo prisijungti prie šios šaunios iniciatyvos.
Tikimasi, kad kitais metais meno šventė pritrauks dar daugiau talentingų ir muzikalių medikų ir taps tradicinė.

 

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

GRĮŽTI Į VIRŠŲ