9001 sert copy

new 2

karpiniai webKaip ir kasmet, šį spalį klubas „13 ir Ko" kviečia apie psichikos sveikatą pakalbėti meno kalba. Šį kartą klubas pristato savo ilgametės bendradarbės, meno terapeutės, vienos iš meno terapijos pradininkių Lietuvoje Irmos Barauskaitės-Klimkienės karpinių parodą „Tai – tik... popierius". Paroda, kurią pristato klubas „13 ir Ko" kartu su Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės Bendruomenės psichiatrijos skyriumi, skirta Pasaulinėsei psichikos sveikatos dienai. Tai jau 16-oji klubo „13 ir Ko" paroda Lietuvos medicinos bibliotekoje. Kviečiame aplankyti parodą spalio 9-31 dienomis.

Klubas „13 ir Ko" antrą dešimtmetį bendradarbiauja su Lietuvos medicinos biblioteka ir nuolat rengia savo narių, psichikos sutrikimų patyrusių asmenų, arba draugų kūrybos parodas.
Nuo 1992 m. spalis visame pasaulyje siejamas su psichikos sveikata, kadangi spalio 10-ąją dieną minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. 2015-ųjų šios dienos skelbiama žinia – „Orumas psichikos sveikatoje". Šiais metais Lietuvoje spalio mėnuo pirmąkart bus skirtas ir atvirai psichiatrijai.

Irma Barauskaitė-Klimkienė, nuo 1993 m. prisidėjusi kuriant meno terapijos studiją psichiatrijos ligoninėje, karpiniais domisi ir juos kuria apie 15 metų. Karpiniams siužetus menininkė ima iš gamtos, remiasi lietuvių liaudies tradicijomis. Antrąja savo paroda I. Barauskaitė-Klimkienė prisideda prie Atviros psichiatrijos mėnesio renginių.

Parodos atidarymas spalio 9 d. 14 val.
Paroda Lietuvos medicinos bibliotekoje veiks iki spalio 31 d.

Daugiau informacijos:
Klubo „13 ir Ko" vadovė Danguolė Survilaitė, tel. 8 682 68353, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

GRĮŽTI Į VIRŠŲ