9001 sert copy

new 2

PLakatas webKlubas „13 ir Ko" ir Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės bendruomenės psichiatrijos skyrius atidaro dar vieną paciento paveikslų parodą. Šį kartą parodoje „Begalybė laike" eksponuojami klubo draugo Giedriaus tapybos darbai. Paroda veiks birželio 5–27 d. Lietuvos medicinos bibliotekos fojė. Tai jau penkioliktoji klubo „13 ir Ko" paroda, rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos medicinos biblioteka.


Paveikslų autoriui Giedriui Puodžiukynui – trisdešimt septyneri. Gimęs Kaune, 1994–1998 m. jis mokėsi Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokykloje. Giedrius tapo, piešia, kuria skulptūras, tačiau labiausiai mėgsta kurti vienetinius papuošalus pagal individualius užsakymus. Juvelyrikos meno jis mokėsi pas žinomus Vilniaus meistrus. Save Giedrius vadina laisvu menininku. G. Puodžiukynas nuo 1998 m. dalyvauja juvelyrikos ir tapybos darbų parodose, surengtose bendradarbiaujant su įvairiomis galerijomis.

 

1
2
3


Pasak klubo „13 ir Ko" vadovės psichiatrės Danguolės Survilaitės, daug metų besidominčios pacientų menu, su Giedriumi Puodžiukynu klubas bendradarbiauja nuo 2012-ųjų metų. Jo piešiniai buvo spausdinami klubo žurnale „Klubo „13 ir Ko" žinios", puošė jo viršelius. – Giedrius – neabejotinai talentingas menininkas, pasižymintis originaliu pasaulio suvokimu, – sako D. Survilaitė. – Man labiausiai patinka G. Puodžiukyno grafikos darbai, ir karikatūros, tačiau autorius norėjo, kad parodoje būtų eksponuojami aliejinės tapybos paveikslai, tad paklusome jo valiai ir pristatome žiūrovų dėmesiui 12 spalvingų didelio formatų paveikslų.

Parodos atidarymas birželio 5 d. 15 val.
Paroda Lietuvos medicinos bibliotekoje veiks iki birželio 27 d.

Daugiau informacijos:
Klubo „13 ir Ko" vadovė Danguolė Survilaitė, tel. 8 682 68353, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

GRĮŽTI Į VIRŠŲ