9001 sert copy

RVPL sypsena kr

Čia galite parašyti Jūsų padėką ar atsiliepimą >>>2019 07 07

Very thankful all medical team from department 5 and department 7. They did incredible job. Their professionalism, hard work and attention safe my son. If you have a question, they always give an answer. This was a blessing experience. Really recommend for people who needs help.

Aliona

2019 06 16

Nuoširdžiai dėkoju visam IX skyriaus personalui už kantrybę, atsidavimą, kompetenciją, geranoriškumą ir šypsenas. Už nuoširdų rūpestį ypatingas Ačiū skyriaus vedėjai. Linkiu ir toliau sergančiam dovanoti viltį, o į namus parsinešti tik geras emocijas.

Eglė

2019 05 13

Padėka Socialinių ir psichosocialinės reabilitacijos paslaugų skyriui

2019 05 09

VII skyriaus medikams

Pati didžiausia ir nuoširdžiausia padėka Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės VII skyriaus vedėjai A. Abaravičienei, dr. G. Gerulskiui, vyr. slaugos administratorei už profesionalų gydymą. Taip pat visam skyriaus personalui, slaugytojoms už puikų gydymą ir priežiūrą. Atkreipiame visų dėmesį į tai, jog tame skyriuje visi medikai buvo labai dėmesingi, kompetentingi. Skyriuje buvo visi mandagūs, draugiški ir paslaugūs.
Dar kartą dėkingas visiems VII skyriaus darbuotojams.
Pagarbiai,
A.V.

2019 04 11

Šimtas ačiū Alzheimerio ir somatopsichiatrijos skyriaus gydytojai Aušrai Bagdonaitei, visam skyriaus personalui bei internams! Nežinau kaip tai įmanoma, bet per pusantro mėnesio mano tėvas, po ilgalaikio išgėrimo praleidęs kelias paras reanimacijos skyriuje, staiga sėdintis vežimėlyje, nebevaikštantis, beveik nejudantis ir kankinamas baltosios karštligės kliedesių, šiandien išėjo iš ligoninės - savo kojomis, pilno proto ir sutinkantis tęsti gydymą "Minesotos programoje" Priklausomybės ligų centre. Daktarės Bagdonaitės profesinė patirtis bei tarpais taip reikalingas griežtumas paciento atžvilgiu, padėjo pasiekti tokių neįtikėtinų rezultatų. Ačiū dar kartą!

Dainora

2019 04 10

Gerb. daktare Bagdonaite, mielosios slaugytojos,
nuoširdžiai dėkoju už Jūsų nuoširdų rūpestį mano sūnaus sveikata, už jūsų gražų bendravimą su ligoniu ir jo mama, už Jūsų mokėjimą užjausti ir paguosti sunkią motinai valandą, kai buvo jau mažai vilties sūnui pasveikti ir mokėjimą nuraminti nenumaldomą motinos širdies skausmą.
Tik Jūsų nuoširdaus rūpinimosi dėka mano sūnus atgavo jėgas ir pažvelgė į šį pasaulį suvokiančio žmogaus akimis.
Niekada šito nepamiršiu. Dėkodama Jums linkiu stiprios sveikatos, ištvermės, sielos ramybės, neišsenkamo optimizmo. Juk Jūsų dėmesys ligoniui įkvepia viltį gventi ir suteikia vidinių jėgų sveikti.
Ačiū jums už suteiktą viltį.

Pagarbiai mama Danutė

2019 03 06

Mano mama serga seniai – sunkus onkologinis ligonis. Per visą gydymosi laikotarpį teko gydytis gal dvidešimtyje skirtingų šalies ligoninių. Į RVPL mama atvežta iš Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės. Buvo gydoma Alzheimerio ligos ir somatopsichiatrijos skyriuje. Noriu padėkoti skyriaus vedėjai gydytojai Aušrai Bagdonaitei. Ji per labai trumpą laiką sugebėjo atstatyti fizines mamos jėgas. Šios gydytojos paskirtas gydymas, jos požiūris ir patarimai buvo patys profesionaliausi iš visų anksčiau sutiktų specialistų. Stebina ir tai, kad psichiatrė taip kvalifikuotai sugeba gydyti ir somatines, ne tik psichikos ligas.

Liudvikas Andriulis

 

 

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

Go to top