9001 sert copy

SauliusSaladunasLigoninės administraciniame pastate II aukšte, atidaryta fotografo SAULIAUS SALADŪNO fotografijų paroda PLOKŠTUMOS.
Mus džiugina tai, kad menininkai ir parodų kuratoriai sutinka ir noriai eksponuoja parodas netradicinėje erdvėje, taip sudarydami sąlygas mažinti atskirtį tarp sergančiųjų ir visuomenės, esančios už ligoninės sienų, mažinti sergančiųjų eliminavimą iš kultūrinio gyvenimo.

 

Kita vertus, ligoninė tampa aktyviai veikiančiu kultūros centru, nes čia eksponuojamas parodas gausiai lanko ne tik ligoninės pacientai, juos lankyti atvykę artimieji, personalas, bet ir vietos bendruomenė.

Sakoma, kad tarp kūrybos ir gydymo yra labai daug sąsajų, nes ir viena, ir kita reikalauja didelės erudicijos, kompetencijos, improvizacijos. Psichiatrų, psichologų ir psichoterapeutų užduotis – padėti individui suvokti save, sustiprinti arba atstatyti prarastą savąjį „Aš“. Meno paskirtis – ugdyti žmonių dvasingumą, padėti atskirti tikrąsias vertybes nuo tariamų, suvokti keliamų problemų sudėtingumą, aktualumą.

Parodą PLOKŠTUMOS kviečiame aplankyti darbo dienomis nuo 8 val. iki 16.30 val.

Apie parodą >>>

Nuotraukų galerija >>>

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

Go to top