9001 sert copy

new 2

video-about

News

Viešosios įstaigos Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės administracijos pastato pirmo aukšto foje eksponuojama Aleksandros Stankevič tapybos paroda „Kai pildosi sapnai“.


Aleksandra Stankevič - 32 metų proto negalią turinti moteris. Ji neturi tėvų ir artimųjų, nuo vaikystės gyveno Vaikų ir jaunimo pensione (apgyvendinami vaikai su proto bei kompleksine negalia), vėliau jos  globą perėmė BĮ Valakampių socialinių paslaugų namai. Čia ji gyvena iki šiol. Nuo 2008 m.  Aleksandra  Stankevič   dienos  metu  lanko  VšĮ dienos centrą  „Mes esame“. Dienos centre “Mes esame” yra teikiamos bendrosios, dienos socialinės globos ir formaliojo profesinio mokymo paslaugos suaugusiems asmenims, turintiems proto ir kompleksinę negalią bei psichikos sutrikimus.  Pagrindinis tikslas – vykdyti suaugusių asmenų, turinčių proto ir kompleksinę negalią bei psichikos sutrikimų, socialinę integraciją, suteikiant jiems galimybę įgyti specialybę. Centras, vykdydamas savo veiklą, nuolat bendradarbiauja su šalies neįgaliųjų organizacijomis, įstaigomis, dirbančiomis su neįgaliaisiais, neįgaliųjų įdarbinimo, gamybos, mokymo, meno ir sporto srityse, taip pat rengia parodas.

 DSC0447 3Nuo liepos 11 d. Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės Galerijoje PSI veikia Larisos Dmuchovskajos fotografijų paroda „Prezidentė“, kurioje užfiksuotos kadenciją baigiančios Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės veiklos akimirkos.

Nuotraukose Prezidentė įamžinta įvairiose situacijose: oficialių renginių ir švenčių metu, iškilminguose priėmimuose, susitikimuose ir gatvėje tarp savo šalies žmonių, susikaupimo minutę ir džiugesiu spinduliuojančia širdimi. Ši paroda – tai nuoširdi mūsų visų padėka Daliai Grybauskaitei už dešimties metų darbą Lietuvai ir jos žmonėms.

Parodą surengė Lietuvos centrinis valstybės archyvas. Už bendradarbiavimą ir galimybę eksponuoti ją savo galerijoje dėkojame Fotodokumentų skyriaus vedėjai Ingai Vizgirdienei ir nuotraukų autorei archyvo fotografei Larisai Dmuchovskajai. Paroda veiks iki šių metų rugsėjo mėnesio vidurio.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

 

 

Aukciono taisyklės Aukciono priedai

VšĮ Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė skelbia pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti materialiojo turto pardavimo viešąjį aukcioną.

Turto valdytojas – VšĮ Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė.

Ramun KmieliauskaitRespublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės GALERIJOJE PSI atidaryta dailininkės Ramunės Kmieliauskaitės akvarelių paroda, kurioje eksponuojama net 18 menininkės darbų.

Sužaliavus ligoninės parkui, „pražydo“ ir pati ligoninė: atvėrėme GALERIJOS PSI langus ir įsileidome pavasario spalvų žaismą akvarelėse – nuo gegužės 23 d. čia eksponuojami Ramunės Kmieliauskaitės darbai. Jos akvarelės – tarsi skambanti gamtos simfonija. Įvairiaspalviai žiedai, šviesios spalvos dvelkia gamtos harmonija, apgaubia ramybe, pakylėja mintis virš kasdienybės, nukelia žiūrovą į svajonių pasaulį ir priverčia šypsotis. Tai ypač svarbu ligoninėje besigydantiems pacientams ir labai atsakingą bei įtemptą darbą dirbančiam personalui.

kosultacija

  knyg1903 2003

KatalogoVirselis

atkurimas100

Go to top